Powerbank Baskı Uygulamaları

Powerbank'ın gövde üretiminde kullanılan hammadde (plastik - metal), ürünün gövde yapısı ve ürün üzerine basılacak dökümana göre uygulanabilecek baskı teknikleri değişiklik göstermektedir.
UV baskı uygulamaları genelllikle çok renkli ve resim formatlı dökümanların düz yüzeyli gövdeye sahip powerbanklara uygulanmasında kullanılmaktadır.
Fazla renkli olmayan grafiksel dökümanlarda düz yüzeyli powerbanklara serigrafi baskı tekniği, kavisli yüzeyli powerbanklara ise tampon baskı uygulamaları yapılabilmektedir.

Metal gövdeye sahip powerbanklara tüm baskı tekniklerinin yanı sıra lazer baskı uygulamalarıda yapılabilmektedir. Özellikle metal gövdeli ürünlerde, logonuzun / markanızın / proje bilgilerinizin ürünün kullanım ömrü boyunca üzerinde kalabilmesi için lazer baskı uygulamalarını önermekteyiz.
Uygun gövdeye sahip powerbanklara istenmesi halinde çok renkli plasto baskı (damla etiket) baskı uygulamalarıda yapmaktayız.

Fabrikamız bünyesinde son teknoloji baskı makineleri ile profesyonel ekibimiz tarafından tüm baskı teknikleri dünya standartlarında titizlikle uygulanmaktadır.

Çilek promosyon da satışa sunduğumuz powerbanklar firmamızca ithal edilmekte olup ürünlerimizde dünya standardı A kalite piller kullanılmıştır ve tam kapasite ile çalışmaktadır. Tüm ürünlerimiz firmamız garantisi altındadır.
En uygun fiyatlarla satışa sunduğumuz powerbankları, stoktan hemen teslim ve ücretsiz baskı uygulamaları ile Türkiye geneli ve Kıprıs'a ücretsiz kargo kapsamında teslimat ve Avrupa'nın 20'ye yakın ülkesine de ihracat yapmaktayız.

  

31 üründen 1-8 arası gösteriliyor

  • 1 / 4
Son Güncelleme Tarihi: 16 Haziran 2021 Çarşamba

Close Buton