Powerbank Çeşitleri

Akıllı telefonların ve tabletlerin her yerde şarj edilmesini sağlayan powerbank, piyasada birçok çeşidi ile satılmaktadır. Kalite ve güvenliğin çok önemli olduğu bu cihazların kurumsal ve güvenilir firmalardan satın alınması, akıllı telefon ve tabletlerin güvenliği için son derece önemlidir. Çilek promosyonda powerbank çeşitleri 1900 mAh'tan 20800 mAh'a kadar çeşitli kapasitelere sahiptir.

Çilek promosyonun satışa sunduğu powerbanklar metal ve akrilik olarak iki farklı gövde yapısına sahiptir. Kapasite ve özellik olarak geniş bir powerbank yürün yelpazesine sahip olan Çilek promosyon, her proje ve bütçeye uygun cihazları ile tüm taleplere cevap vermektedir.

Fener özelliği bulunan powerbank çeşitleri karanlık ortamlarda kullanıcının oldukça işine yaramaktadır. Aynı anda hem android çıkışlı hem de ios özelliğine sahip cihazlar kullanıcının işini kolaylaştırmaktadır. Çift çıkışlı powerbanklar yüksek kapasiteli olup aynı anda iki cihazı şarj etmekte kullanılmaktadır. Hem kaliteli hem de güvenilir olan bu cihazlar son derece fonksiyonel olup sektördeki en kaliteli taşınabilir şarj aletleridir.

Çilek promosyon satışa sunduğu powerbanklarla her zaman müşteri memnuniyeti sağlayan güvenilir bir firmadır. İthalatını yaptığı powerbank çeşitlerinde dünya standartlarında  A kalite pil ve çip kullanmaktadır . Tüm ürünleri firma garanti kapsamında olup, cihazlar tam kapasite ile çalışan kaliteli şarj aletleridir. Tüm Türkiye'ye ve Kıbrıs'a ücretsiz baskı hizmeti ile ücretsiz kargo kapsamında ürün gönderen Çilek promosyon, Avrupa'nın 20'ye yakın ülkesine ihracat yapan lider bir firmadır.

  

28 üründen 1-8 arası gösteriliyor

  • 1 / 4
Son Güncelleme Tarihi: 14 Haziran 2021 Pazartesi

Close Buton