Powerbank Nedir ?

Şarj aleti taşımayı rafa kaldıran ve zamansız biten şarjlara profesyonel bir çözüm olan powerbank, cep telefonu, mp3, tablet ve bilgisayarları şarj etmeye yarayan son teknoloji bir cihazdır. Mobil telefonların son derece geliştiği ve kullanımının yaygınlaştığı günümüzde şarj sorununa en iyi çözüm olan powerbank, taşınabilir bir şarj aleti olarak her durumda cep telefonlarını şarj etmektedir. Akıllı telefonların pillerine nazaran kapasitesi çok daha fazladır. Sadece usb kablosu ile telefonlar şarj edilmekte ve zamansız biten şarjlara acil çözüm olmaktadır. Cep telefonlarının her alanda kullanılması şarjlarını çabuk bitirmekte, şarj aletini kullanmak için priz aramak adeta işkence olmaktadır.

POWERBANK AVANTAJLARI
- Mobil cihazların şarj sorununu ortadan kaldırmıştır.
- Uzun ömürlü ve dayanıklı olması fonksiyonelliğini arttırmaktadır.
- 1900 mAh'tan 20800 mAh'a kadar çeşidi vardır.
- Kesintisiz telefon kullanımını sağlayan hatta yürürken bile cep telefonlarını şarj eden bir cihazdır.
- Priz veya bilgisayardan şarj edilebilir.

Birçok powerbank çeşidinin bulunduğu günümüzde, Çilek promosyonda kullanıcılara sunduğumuz powerbanklar, A kalite piller ve çip kullanılan dünya standartlarında cihazlar olup firmamız garantisi altındadır. Tam kapasite ile çalışan ürünlerimiz en uygun fiyatlarla satışa sunulmuş olup stoktan hemen teslim edilmektedir.

Ücretsiz baskı uygulamaları ile tüm Türkiye'ye ve Kıbrıs'a ücretsiz kargo ile ve Avrupa'nın 20'ye yakın ülkesine ihracat yapmaktayız. Çilek promosyonun sunduğu powerbanklara güvenebilir, uzun yıllar sorunsuz cihazınızı kullanarak powerbank konforunu yaşayabilirsiniz.

  

43 üründen 1-8 arası gösteriliyor

  • 1 / 6
Son Güncelleme Tarihi: 24 Temmuz 2021 Cumartesi

Close Buton