Ajanda Çeşitleri

Günlük hayatta pek çok kişinin kullandığı ajanda çeşitleri her ihtiyaca cevap vermektedir. Yoğun iş ortamlarında notların alındığı ve tüm hatırlatmaların yazıldığı fonksiyonel bir defterdir.  Çilek promosyonda satışa sunulan ajanda çeşitleri her firma marka ve projesine yönelik kişiselleştirilebilir, kaliteli ve uygun fiyatlı ürünlerdir.

Organizer Çeşitleri: Kapak içinde hesap makinesi ve kartlık bölümü bulunan, özel mekanizmalı ciltlemeye sahiptir. Kapak kaplamalarında tasarıma göre thermo deri ve suni derinin pek çok rengi kullanılmaktadır.

Spiralli Ajanda Çeşitleri: Boyut olarak üç gruba ayrılır. 14x20, 17x24 günlük ajanda boyutu olup  20x28 haftalık ajanda boyutudur. Ciltleme şeklinde metal spiral kullanılmaktadır. Kapak kaplama uygulamalarında thermo deri, suni deri, cilt bezi ve sıvama kapak (firma reklam baskısı) seçenekleri bulunmaktadır.

Dikişli Ajanda Çeşitleri: Spiralli ajandada olduğu gibi boyutları üç grupta, günlük ajanda ve haftalık ajanda olarak toplanmaktadır. Ciltleme şekli dikişlidir. Kapak kaplama uygulamalarında thermo deri, suni deri, cilt bezi ve sıvama kapak (firma reklam baskısı) seçenekleri bulunmaktadır.

Tarihsiz Ajanda Çeşitleri: Bu gruptaki ajandalar 9x14 ebadından başlayıp 16x24 ebadı aralığında pek çok farklı boyda bulunmaktadır. Spiralli ve dikişli ciltleme şekillerine sahiptir. Kapak kaplama uygulamalarında pek çok renk seçeneği ile suni deri ve thermo deri kaplamanın yanı sıra sıvama kapak seçeneği de mevcuttur.

Özel Tasarım Ajanda Çeşitleri: Özel tasarım ajandaların boyutu, tüm sayfa içerik tasarımı, ciltleme şekli ve kapak kaplaması ile firmaların projelerine yönelik istekleri doğrultusunda oluşturulmaktadır.

Ajandaların reklam baskı uygulamalarında sıcak klişe baskı, tampon baskı, serigrafi baskı ve ofset baskı teknikleri fabrikamız bünyesinde, alanında uzman profesyonel personelimiz tarafından titizlikle dünya standartlarında uygulanmakta ve üretilen tüm hizmet mutlak müşteri memnuniyeti kapsamında firma garantisi altındadır.

Çilek promosyon imalat ve ithalatını yapmakta olduğu ajanda grubundaki ürünleri en uygun fiyatlarla satışa sunmakta olup ücretsiz baskı kampanyaları ve ücretsiz baskı hizmeti ile Türkiye geneli ve Kıbrıs'a teslimat ve pek çok Avrupa ülkesine ihracat yapan alanında lider bir firmadır.

  

61 üründen 1-8 arası gösteriliyor

  • 1 / 8
Son Güncelleme Tarihi: 18 Mayıs 2024 Cumartesi

Close Buton