Ajanda Fiyatları

Firmaların projelerine yönelik istekleri doğrultusunda ajanda fiyatları pek çok kritere göre değişkenlik göstermektedir. Sayfa sayısı, sayfalar arasına eklenecek renkli reklam sayfalarının miktarı, ciltleme seçenekleri ve kapak uygulamalarına  kadar pek çok özelleştirilebilir alan bulunmaktadır. Ajanda fiyatları da bu noktalardaki isteğe göre şekillenmektedir.

Kişi ve kurumların oldukça rağbet ettiği ajandalar günlük hayatta kullanıcısının işini son derece kolaylaştıran defterlerdir. Önemli notların alındığı, hatırlatmaların yapıldığı ve toplantı tutanaklarını yazıldığı ajandalar birçok çeşidi ile her ihtiyaca uygun üretilmektedir. Çilek Promosyonun ürettiği ve ithal ettiği son derece kullanışlı ve birbirinden şık ajandaları kişi ve kurumlara web sitesinden satışa sunmaktadır.

Firmaların müşterilerine sunduğu promosyon ajandalar hem kullanışlı hem de dayanıklı olmalıdır. Firma saygınlığını arttıran iyi bir ajanda müşterinin daima firma hakkında iyi şeyler düşünmesini sağlayacak ve her zaman göz önünde olduğundan marka reklamını yapacaktır. Bu nedenle kurumsal firmalardan promosyon ürünler alınmalı, hedef müşteri kitlesi yakalanarak hoşnut edilmelidir. Hesap makineli ve kartlı bir organizer müşterinin çok işine yarayacak ve ajandasını yanından ayırmayarak firmanın reklamını en iyi şekilde yapmış olacaktır. Ajanda fiyatları ise istediğiniz boyut ve özelliklere göre hazırlanmaktadır.

Çilek promosyon imalat ve ithalatını yapmakta olduğu ajanda grubundaki ürünleri en uygun fiyatlarla satışa sunmakta olup ücretsiz baskı hizmetleri ile Türkiye geneli ve Kıbrıs'a ücretsiz kargo kapsamında teslimat ve pek çok Avrupa ülkesine ihracat yapmaktadır. Ajanda grubundaki tüm ürünler ve reklam baskı uygulamaları firma garantisi altındadır.

  

61 üründen 1-8 arası gösteriliyor

  • 1 / 8
Son Güncelleme Tarihi: 19 Mayıs 2024 Pazar

Close Buton