Ajanda İmalatı

Ajanda imalatı sürecinde birçok ajanda çeşidi ile başarılı projelere imza atan Çilek Promosyon, talebe göre her çeşit ajanda üretimini yapan profesyonel bir firmadır. Firmalar için promosyon ajandalar her yılbaşı gündeme gelmekte ve iyi bir reklam aracı olan ajandaların temininde kurumsal firmalar aranmaktadır. Kullanışlı ve şık bir ajandanın müşteriler tarafından severek ve beğenilerek kullanılması bir firma için en önemli reklam yoludur.

İyi bir ajandayı yanından ayırmayacak olan kullanıcı her an firmanın marka bilinirliğini arttırma yolunda çalışmış olacaktır. Uygun fiyatları ve göz alıcı tasarımları ile her zevke hitap edecek tarzda ajanda imalatı yapan Çilek Promosyon, her zaman mutlak müşteri memnuniyeti sağlayan güvenilir bir firmadır.

AJANDA İMALAT ÇEŞİTLERİ
- Tarihli,  tarihsiz, günlük ve haftalık kullanıma uygun ithal edilen ajandalar.

- Stok için üretilen ajandalar:
Bu  ajandalar yüksek adetlerde üretilmekte olup, iç sayfaları standart, cilt (spiralli veya dikişli) ve kapak kaplamaları (thermo deri, suni deri, cilt bezi) ise firmanın talebine göre değişkenlik göstermektedir.
Bu gruptaki ajandaların sevkiyatı ortalama 3 iş günü içinde yapılmaktadır.

- Özel tasarımlı ajanda imalatı.
Özel tasarımlı ajandalar tamamen müşterinin marka ve projesi doğrultusunda üretilmekte olup, kapaktan iç sayfalara ve ciltleme türüne (spiralli, dikişli, sıvama kapak veya deri kapak) kadar firmaya özel olarak imal edilmektedir. Ortalama üretim süreci ise 20 iş günüdür.

Çilek Promosyon, en uygun fiyatlarla her projeye yönelik ajanda imalatı yapmakta olup, ücretsiz baskı uygulamaları ve ücretsiz kargo hizmetleri ile tüm Türkiye geneli ve Kıbrısta'ki müşterilerine ulaştırmakta ve Avrupa'nın 20'ye yakın ülkesine ihracat yapmaktadır. Çilek promosyonun satışa sunduğu tüm ürünler mutlak müşteri memnuniyeti kapsamı ve firma garantisi altındadır.

  

61 üründen 1-8 arası gösteriliyor

  • 1 / 8
Son Güncelleme Tarihi: 20 Temmuz 2024 Cumartesi

Close Buton