Promosyon Ajanda

Promosyon ajanda konusunda kurumsal bir firma olarak şirketlerin tüm beklentilerine cevap veren Çilek Promosyon, birbirinden güzel ve kullanışlı promosyon ajandalarla her zaman müşteri memnuniyeti sağlamaktadır. Organizerden dikişli ajandaya, spiralli ajandadan, sıvama kapak ve tarihsiz ajandalara kadar tüm çeşitler mevcuttur. Stoktan hemen teslim ajandaların yanında firmaya özel görsellerle kaplı ajandalara kadar her çeşit ajanda üretimi ve satışı en uygun fiyatlarla Çilek Promosyondadır.

PROMOSYON AJANDA KULLANIMI
Promosyon ajandalar firmaların reklamını yapan ve marka bilinirliğini arttıran işlevsel ürünlerdir. İşe yarayan ve kullanışlı bir ajandanın müşteriler tarafından sürekli kullanıldığı düşünülürse, bir ajandanın firmaya katacağı artılar tartışılmaz olacaktır. Çalışanların yanından ayırmadığı ajandalar önemli notların alındığı ve hatırlatmaların yazıldığı asistanlardır. Öğrencilerden ev hanımları ve iş adamlarına kadar oldukça geniş bir kitle tarafından kullanılmaktadır.

Fiyatları kapak cinsine, ebatlarına ve ciltleme şekline göre değişen ajandaların her biri ayrı özellikte olup, son derece fonksiyonel defterlerdir. Alanında kurumsal ve tecrübeli bir firma olarak son derece kullanışlı promosyon ajanda üreten ve ithal eden Çilek Promosyon, hesap makineli ve kartvizitli ajandalardan, tarihsiz günlük kullanımlı ajandalara kadar birçok ajanda çeşidine sahiptir.

Çilek promosyon imalat ve ithalatını yaptığı, ajanda grubundaki ürünleri ücretsiz baskı kampanyaları ve ücretsiz kargo hizmeti ile Türkiye geneli ve Kıbrıs'a teslimat; ve Avrupa'nın 20'ye yakın ülkesine ihracat yapan lider bir firmadır.
Promosyon ajanda grubundaki tüm ürünler ve kişiselleştirme çalışmalarında profesyonel ekiplerce uygulanan tüm baskı teknikleri, mutlak müşteri memnuniyeti kapsamında firma garantisi altındadır.

  

61 üründen 1-8 arası gösteriliyor

  • 1 / 8
Son Güncelleme Tarihi: 5 Aralık 2023 Salı

Close Buton