Powerbank Fiyatları

Promosyon ürünler firmaların müşterilerine hediye ettiği ve müşterinin firma hakkında olumlu düşünmesini sağladığı önemli bir reklam aracıdır. Firma talepleri doğrultusunda marka, logo veya proje bilgilerinin basıldığı promosyon ürünler arasında powerbanklar öne çıkmaktadır. Powerbank fiyatları her proje ve bütçeye uygunluk göstermektedir.

Müşterilerinin işine yarayan ve uzun yıllar kullanabileceği promosyon ürünler üzerinde duran firmalar tercihlerini powerbank yönünde kullanmaktadır.  Markalarını ürün üzerine baskı yaptırarak marka bilinirliğini arttırmayı amaçlamaktadır. Birçok çeşidi bulunan cihazlar kapasite ve fonksiyonellik bakımından geniş fiyat aralığına sahip olup her proje ve bütçeye hitap etmektedir. Yüklü adetli siparişlerde firmanın talebine göre, gövde tasarımı ve ilave özellikler eklenebilir. Powerbank fiyatları bu aşamada projeye göre değişkenlik gösterebilir.

Powerbank fiyatlarında, gövde üretimindeki değişkenlik (metal veya akrilik), ek özellik (fener özelliği ve çift çıkış bulunan powerbanklar),  kapasite ve kullanılan pil ve çip kalitesi gibi fiyatı etkileyen bir çok nokta bulunmaktadır.

Hem ekonomik hem de kaliteli olan Çilek promosyon powerbank cihazları, firmaların müşterilerinin her zaman memnun kaldığı ve uzun yıllar kullandığı kaliteli cihazlardır. Bir promosyon ürününün müşterinin işini ne kadar kolaylaştırdığı çok önemlidir. Akıllı cep telefonu ve tabletlerin kullanımının arttığı günümüz teknoloji çağında promosyon bir powerbank müşteriyi son derece memnun edecek, firma için her zaman iyi şeyler düşünmesini sağlayacaktır.  Çilek promosyon, ithal etmekte olduğu powerbanklarda dünya standartlarında A kalite piller kullanmakta ve cihazlar tam kapasite ile çalışmaktadır. Tüm ürünleri firma garanti kapsamında olup her proje ve bütçeye uygundur. Avrupa'nın 20 ye yakın ülkesine ihracat yapan Çilek promosyon, Kıbrıs ve Türkiye geneline ücretsiz baskı hizmeti ile ve ücretsiz kargo kapsamında teslimat yapmaktadır.

  

56 üründen 1-8 arası gösteriliyor

  • 1 / 7
Son Güncelleme Tarihi: 2 Aralık 2023 Cumartesi

Close Buton