Promosyon Powerbank

Promosyon ürün grupları içinde powerbanklar da olup firmanın müşterilerine yaptığı en güzel jestlerdendir. Promosyon powerbanklar firmanın reklamını yapan diğer promosyon ürünleri içinde en fonksiyonel cihazlardan olup, müşteri memnuniyeti sağlayan ve firmaya olan saygınlığı arttıran işlevsel promosyon ürünüdür. Ürün gövdesine  marka, logo ve proje bilgileri basılarak hedef müşteri kitlesine ücretsiz dağıtılmaktadır.

Çilek promosyonun ithal powerbanklarda iç ekipmanlar son derece kaliteli olup markalı ürünlerle aynı değerdedir.İthalatçı firma talepleri doğrultusunda pil ve çip kalitesi değişebilmektedir. Bu ürünleri daha ucuza mal edip benzer fiyatlara satarak rant elde etmek isteyen ithalatçılar tarafından, aynı gövdeye kalitesiz pil ve çip takılmaktadır. Sonuçta kalitesiz ve güvenli olmayan promosyon powerbanklar ortaya çıkmaktadır.

Müşteri memnuniyeti için kaliteli bir promosyon ürününün hediye edilmesi her zaman firma yararınadır. Müşterinin firma hakkında olumlu düşünmesi promosyon ürünün kaliteli ve fonksiyonel olması ile doğru orantılıdır. Çilek promosyonun ithal ettiği promosyon powerbank grubundaki tüm ürünler  firma garantisinde olup hem kaliteli hem de güvenilir olmasının yanı sıra ürünlerinde A kalite pil ve çip kullanarak müşteri memnuniyeti oluşturmakta, en kaliteli baskı uygulamalarıyla firma markalarının uzun yıllar müşterinin gözü önünde olmasını sağlamaktadır.

Yüksek adetli projelerde talebe göre özel gövde tasarımı da yapan Çilek promosyon, promosyon powerbanklarda dünya standartlarında pil ve çip kullanan gözde bir firmadır. Çilek promosyon, promosyon powerbank grubundaki ürünleri en uygun fiyatlarla satışa sunmanın yanı sıra ücretsiz baskı kampanyaları ve ücretsiz kargo hizmeti ile Kıbrıs ve Türkiye geneline teslimat, Avrupa'nın 20'ye yakın ülkesine de ihracat yapan çok yönlü bir firmadır.

  

56 üründen 1-8 arası gösteriliyor

  • 1 / 7
Son Güncelleme Tarihi: 14 Nisan 2024 Pazar

Close Buton