Toptan Powerbank Satış ve Dağıtımı

Hedef kitleye ulaşmak, marka bilinirliğini arttırmak ve müşteri memnuniyeti sağlamak her firmanın amacıdır. Promosyon ürünler tüm bu fonksiyonları yerine getiren her proje ve bütçeye hitap eden reklam araçlarıdır. Çilek promosyon toptan powerbank satış ve dağıtımında her zaman müşteri memnuniyeti sağlayan kaliteli ve güvenilir bir firmadır.

Müşterilere hediye edilen ve müşterinin günlük hayatta sık-sık kullandığı bir promosyon ürünü, firmanın müşteri ile iç içe olmasını sağlamakta ve reklamını çok iyi yapmaktadır. Toptan powerbank satışı yapan birçok firma farklı kalite ve özelliklerde powerbanklar satmakta, bazen de kalitesiz ürünler nedeni ile promosyonlar amacının dışına çıkarak firmalara zarar vermektedir.

Her promosyon ürününün üzerinde firma markası veya logosu bulunur. Çeşitli baskı teknikleri ile ürün üzerine uygulanan bu şablonlar kısa sürede silindiğinde müşteri, firma ile ilgili olumsuz izlenime kapılır.  Promosyon powerbank alan bir müşterinin kalitesiz bir cihazdan ötürü cep telefonunun zarar görmesi, firma saygınlığı için telafisi çok zor bir durumdur.

Ürünlerde ücretsiz baskı kampanyaları ve ücretsiz kargo hizmeti ile firmalara proje bazında uygun fiyatlı çözümler üreten Çilek promosyon, ithal ettiği tüm powerbanklarda A kalite pil- çip kullanan, Kıbrıs ve Türkiye geneline toptan powerbank satış ve dağıtımını yapmanın yanı sıra Avrupa'nın 20'ye yakın ülkesine de ihracat yapan sektörün lider firmasıdır. Powerbanklar tam kapasite ile çalışmakta olup Çilek promosyon garantisindedir.

  

56 üründen 1-8 arası gösteriliyor

  • 1 / 7
Son Güncelleme Tarihi: 28 Şubat 2024 Çarşamba

Close Buton