Ucuz Powerbank Alırken !

Günümüz teknolojisinin son harikalarından olan powerbank, taşınabilir şarj aleti olarak akıllı telefon ve tablet kullanıcılarının çok rağbet ettiği fonksiyonel bir bilgisayar aksesuarıdır. Ucuz powerbank satın alırken dikkatli olunmalıdır.

Promosyon sektörüne yönelik üretilen powerbanklarda, ürünün dış gövdesi aynı kalmak şartıyla iç malzemesi (pil ve chip) tamamen güncellenebilir olup, kaliteli bir ürün ile kalitesiz, kullanılan ürünlere zarar verebilecek içerikli ürünü satışa sunmak tamamen ithalatçının ticari ilkeleri doğrultusunda değişmektedir. Bu nedenle dışarıdan bakıldığında her şeyiyle aynı olan ürünü piyasada % 30 - 40 daha düşük fiyatlarla satışı yapılabilmektedir. Ancak bu durum ilk birkaç kullanımda kendini belli eder ve beraberinde kullanılan cihazlara zarar verebilir.

Kalitesiz bir cihaz cep telefonlarının patlamasına neden olmakta, binlerce liralık telefonlar zarar görmektedir. Bilgisayarlardan bile şarj edilebilen powerbanklar, her yerde cep telefonlarına ve tabletlere güç transferi sağlayan kullanışlı ürünlerdir. Ürünler gövde yapıları (metal - akrilik) ve kullanılan pilin kapasitesine göre fiyatları değişmektedir.

Tedarikçisi bilinmeyen ucuz powerbank cihazları kullanıcının başını çok ağrıtabilir. Ürün satışının devamlılığı olmalı, tedarikçi firma cihazının arkasında durmalıdır. Kaliteli bir gövdeye kalitesiz pilin ve çipin takılması cihazın fiyatını düşürecek, fakat sonuçta müşteri memnuniyetsizliğine neden olacaktır.

Çilek promosyon ithalatını yapmakta olduğu powerbank grubundaki tüm ürünlerde dünya standartlarında A kalite pil ve çip kullanılmakta olup, mutlak müşteri memnuniyeti hedeflenmektedir. Tüm ürünleri Çilek promosyon garanti kapsamındadır. Ücretsiz baskı kampanyaları ve ücretsiz kargo hizmeti ile kaliteli powerbankları en uygun fiyatlarla satışa sunan Çilek promosyon, Kıbrıs'a, tüm Türkiye'ye ve 20'ye yakın Avrupa ülkesine satış yapan tanınmış ve yetkili bir firmadır.

  

56 üründen 1-8 arası gösteriliyor

  • 1 / 7
Son Güncelleme Tarihi: 14 Nisan 2024 Pazar

Close Buton