Promosyon Ürünleri Baskı Uygulamaları

Promosyon ürünlerde firma tanıtımı için marka ve firma bilgileri ürün üzerine çeşitli baskı teknikleri ile uygulanmakta ve müşterinin promosyon ürünü kullandığı süre boyunca firmayı hatırlatmaktadır.
Bu noktada ürün kalitesi kadar, baskı uygulama tekniğinin seçimi ve uygulama kalitesi de çok önemlidir.
O nedenle tüm hizmeti bir çatı altında sunabilen kurumsal firmalardan hizmet almak gerekmektedir. Aksi takdirde heyecan ile başlayan projeler sıkıntılı süreçler yaşatabiliyor.

Çilek promosyon, kaliteli malzeme ile ürüne en uygun baskı tekniklerini uygulayan ve dünya standartlarında baskılı promosyon ürünler imal eden lider bir firmadır. Çok renkli baskılarda UV baskı uygulamaları, daha az renkli düz gövdeli ürünlerde serigrafi baskı ve kavisli gövdeye sahip promosyon ürünlerde ise tampon baskı teknikleri uygulanmaktadır.
Metal gövdeli ürünlerde tüm baskı tekniklerinin yanı sıra lazer baskı uygulamaları yapılmaktadır.
Çok daha uzun ömürlü olan lazer baskılar metal gövdeli ürünlerde marka veya logoların ilk günkü baskı kalitesi ile kalmasını sağlayan ve önerilen bir baskı tekniğidir. Ofset baskı tekniğinin kullanıldığı matbaa grubu ürünler (ajanda, takvim vb.) son teknoloji baskı makineleri ve profesyonel ekibi ile tüm baskı uygulamalarını dünya standartlarında titizlikle uygulamaktadır.

Çilek promosyon tüm ürünlerin imalat ve ithalatını yapan ve ürünlerine firma garantisi veren sektörün lider firmasıdır. 20'ye yakın Avrupa ülkesine ihracat yapan Çilek promosyon, Kıbrıs'a ve tüm Türkiye'ye stoktan hemen teslim ürünlerini ücretsiz kargo ile göndermektedir.


Son Güncelleme Tarihi: 23 Haziran 2024 Pazar

Close Buton