Ucuz Promosyon Ürünleri Seçerken !

Büyük-küçük tüm firmalar için önemli olan promosyon ürünler, firma saygınlığı bakımından önemli olup kaliteli ve kullanışlı ürünler olmalıdır. Ucuz promosyon ürünler seçilirken dikkat edilmemesi durumunda amacına hizmet etmekten ziyade firmaya zararı dokunacak, müşteri gözünde firmanın prestijini sarsacaktır. Müşteri ile yakın temas sağlayan ve firma reklamını en iyi şekilde yapan promosyon ürünlerin seçiminde dikkatli olunmalı, ucuz diye alınan ürünlerin sonradan daha pahalıya mal olması engellenmelidir.

Bilgisayar aksesuarlarından radyoya, masa saatinden flaş belleğe kadar oldukça fonksiyonel olan bu ürünler müşterinin çok işine yarayacak ve firma ile ilgili her zaman olumlu düşünceler yaratacaktır. Kaliteli bir ürünün içeriğini, kalitesiz malzeme ile değiştirdiğinizde ürünün fiyatı düşer.
(örn. flaş belleklerde aynı gövde içinde B kalite çip kullanımı, powerbankta kalitesiz pil ve çip kullanımı, termosta kalitesiz iç hazne kullanımı gibi. Bu örnekler tüm ürün gruplarına yayılabilir) Ancak bunlar ucuz promosyon ürünleri olmanın yanı sıra, kaliteli promosyon ürünleri değildir. İlk kullanımda gerçek ortaya çıkar ve markanıza zarar verir.
Bu nedenle projenin bütçesinin iyi belirlenmesi ve ürün seçimi yapılırken yüksek fiyatlı ürün grubundan ürün seçmek yerine, bütçeye uygun fiyatlı ürün grubundan promosyon ürünleri seçilmeli ve kalitesinden emin olunan kurumsal firmalardan alışveriş yapılmalıdır.

Önemli bir projenin parçası olan promosyon ürünlerde hem ekonomik hem de kaliteli ürünler satın almak mümkündür. Böylece proje başarı ile tamamlanacak, hedef müşteri kitlesi yakalanarak müşteri memnuniyeti sağlanacaktır.

Ürün ve hizmet kalitesinden hiçbir zaman ödün vermeyen Çilek promosyon, son teknoloji ve ucuz promosyon ürünleri ile firma reklamınızı yaparak müşterilerinizin memnun kalmasını sağlamaktadır. İmalat ve ithalatını kendisi yaptığı promosyon ürünleri Kıbrıs'a ve Türkiye'nin dört bir yanına ücretsiz kargo ile göndermektedir. Stoktan bir günde promosyon ürünler müşterilere ulaşmakta, tüm ürünleri firma garantisi altında bulunmaktadır. 20'ye yakın Avrupa ülkesine de promosyon ürünleri ihracatı yapan Çilek promosyon, güvenilir ve kaliteli bir firmadır.


Son Güncelleme Tarihi: 22 Temmuz 2024 Pazartesi

Close Buton